RSS zoznamy

Back

Podnikateľská misia do Srbska

Podnikateľská misia do Srbska

15.5.2018 | Ekonomické správy | Obchodné a podnikateľské misie | Srbsko

Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci Veľvyslanectvom SR v Belehrade a Regionálnou obchodnou komorou v Kragujevaci si Vás dovoľuje pozvať na podnikateľskú misiu do Kragujevaca (Srbsko), ktorá sa bude konať dňa 8. júna 2018, ako sprievodné podujatie spomienkových osláv 100. výročia ukončenia 1. svetovej vojny a 100. výročia tzv. kragujevackej vzbury.

Misia je určená pre všetkých, ktorí chcú rozšíriť svoje obchodné a inštitucionálne aktivity v Srbsku, v asociovanej krajine EÚ s vysokým obchodným a investičným potenciálom s cieľom prepojiť slovenské podnikateľské subjekty s príležitosťami, ktoré ponúka mesto Kragujevac.

Rámcový program:
7. jún 2018 (štvrtok) – príchod do Kragujevaca
8. jún 2018 (piatok) - Business Fórum a B2B stretnutia, v priestoroch obchodnej komory Kragujevac, návšteva technologického parku.
Prihláseným účastníkom nájde partnerská obchodná komora v Kragujevaci partnerov na rokovania.

Ako hlavné oblasti príležitosti pre slovenské firmy partneri uviedli automobilový, zbrojársky a poľovnícky priemysel, ako aj výrobu nábytku a manažment vody. V delegácii tiež uvítame firmy z oblasti energetiky, vrátane obnoviteľných zdrojov energie, životného prostredia – zelené technológie, odpadového hospodárstva – manažment a skládkovanie komunálneho odpadu, vodného manažmentu – čistenie odpadových vôd, zatepľovania budov a ďalšie.

Pre viac informácií môžete kontaktovať SOPK Trenčín:
lubica.zovincova@sopk.sk

alebo ZÚ Belehrad:
jan.voderadsky2@mzv.sk