RSS zoznamy

Back

Slovak–Finnish Industry 4.0 Day - webinár

Slovak–Finnish Industry 4.0 Day - webinár

12.6.2020 | Ekonomické správy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) a Business Finland vás pozývajú v stredu  17. júna 2020 - 10:00 hodine na webinár pod názvom Slovak–Finnish Industry 4.0 Day zameraný na zdieľanie poznatkov a skúseností v oblasti riešení pre Priemysel 4.0 pre moderné továrne. 

Vďaka vysokej hustote výroby so silným zameraním na automobilový priemysel je Slovensko jedným z lídrov v strednej a východnej Európe pri transformácii na inteligentné, digitálne a automatizované fabriky. Krajina sa stala regionálnym priekopníkom automatizácie a posunu k robotike hlavne vďaka mohutnej prítomnosti svetových a lokálnych hráčov
v automobilovom priemysle.

Jedinečná a pretrvávajúca tradícia, spolupráca verejného a súkromného sektora a špičkové digitálne odborné znalosti pomohli Fínsku uspieť v budovaní priemyselného sektora a zároveň pritom chrániť prírodu. Fínsko má silnú kompetenciu v oblasti inteligentnej výroby a je lídrom vo vývoji bezdrôtových technológií a udržateľnej digitalizácie v budúcnosti pokročilej výroby i nad rámec Priemyslu 4.0.

Webinár bude prebiehať v anglickom jazyku.
Cena:  bezplatne s registráciou
Organizátor: Business Finland a SARIO
Kontakt: Marek Kopanický, e-mail: marek.kopanicky@sario.sk / Anna Łomża, e-mail: anna.lomza@businessfinland.fi,

viac sa dozviete tu