Obchodné a podnikateľské misie

Back

Kooperačné podujatie z oblasti informačných technológií „Business Speeddating at the IT Summit 2016“ 5. - 6. apríla 2016 v Linzi

Kooperačné podujatie z oblasti informačných technológií „Business Speeddating at the IT Summit 2016“ 5. - 6. apríla 2016 v Linzi

23.2.2016 | Ekonomické správy | Obchodné a podnikateľské misie | Rakúsko

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky  vo Viedni pozýva slovenské firmy z oblasti informačných technológií (IT) na kooperačné B2B podujatie Business Speeddating, ktoré sa uskutoční 06. 04. 2016  v rámci podujatia „IT Summit 2016“ v Linzi, Horné Rakúsko. Organizátorom „IT Summitu 2016“ je IT hub v Linzi. Kooperačné podujatie pripravujú partneri  „Enterprise Europe Network  Business Upper Austria“ v spolupráci so  Slovak Business Agency.

 

 

Slovak Business Agency v spolupráci s rakúskym partnerom siete „Enterprise Europe Network  Business Upper Austria - OÖ Wirtchaftsagentur GmbH“  si Vás dovoľujú pozvať na kooperačné podujatie „Business Speeddating at the IT Summit 2016.“ Podujatie sa koná 5. - 6. apríla  2016 v Linzi.

 

IT Summit 2016 má sektorové zameranie na spracovanie dát, digitalizáciu, nové obchodné modely, internet, digitálne služby dizajn, softvér, nové technológie kyberneticko-fyzikálne systémy a mobilitu. Ťažiskom je konferencia, zameraná na najnovšie trendy a technológie, hybridné doskové hry,  revolúciu v interiéri  plánovania, inteligentné továrne a digitálne obchody.

 

Súčasťou summitu je návšteva firmy Softwarepark Hagenberg a lokálneho IT hubu a B2B bilaterálne rokovania, na ktoré sa možno dopredu prihlásiť  a vybrať si vhodného partnera. Podrobnejšie infromácie sú v prílohe.

 

Registrácia na B2B je otvorená na webovej stránke www.b2match.eu/itsummit2016

 

Kooperačné podujatie je bez poplatku. Poplatok za účasť na konferencii je 200€ bez DPH.

 

Kontakt:

Slovak Business Agency, Oľga Némethová, tel. 02/ 502 44 513, E-mail: nemethova@sbagency.sk