Obchodné a podnikateľské misie

Back

Podnikateľská misia spojená s návštevou drevárskeho a nábytkárskeho veľtrhu v Regensburgu

Podnikateľská misia spojená s návštevou drevárskeho a nábytkárskeho veľtrhu v Regensburgu

18.2.2016 | Ekonomické správy | Obchodné a podnikateľské misie | Nemecko

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí  SR a Slovak Business Agency (SBA) informujú podnikateľskú verejnosť o misii slovenských podnikateľov pôsobiacich v drevárskom sektore spojenú s návštevou nemeckých firiem a drevárskeho a nábytkárskeho veľtrhu Holzhandwerk v Regensburgu v Nemecku, ktorá sa uskutoční v dňoch 17. – 18. marca 2016.

 

Veľtrh Holzhandwerk je svojim zameraním orientovaný na podnikateľov z odvetví stolárstvo, tesárstvo, nábytkárstvo a výroba komponentov, no taktiež na dodávateľov dreva, architektov a návrhárov interiérov.

 

 

Predbežný program podujatia:

17.3.2016

- odchod  z Bratislavy v skorých ranných hodinách,  počas cesty návšteva 2 nemeckých firiem, príchod do Regensburgu, ubytovanie 

 

18.3.2016

07:00 - odchod  z Regensburgu

10:30 - návšteva 2 nemeckých firiem príchod do Norimbergu

11:00 - 16:00 - návšteva veľtrhu HOLZ-HANDWERK   

16:00 - odchod z Norimbergu  

23:00 - príchod  do Bratislavy 

 

Nemecký partner požaduje účasť 1 pracovníka za firmu. Slovak Business Agency zabezpečí prepravu účastníkov na návštevu firiem a veľtrhu. Účastník si hradí 1 nocľah v hoteli, ktorý zabezpečí spoločne pre všetkých nemecký organizátor.

 

V prípade záujmu o účasť na podnikateľskej misii prosím vyplňte registračný formulár, ktorý je spolu s ďalšími informáciami dostupný na stránke SBA: http://www.sbagency.sk/podnikatelska-misia-spojena-s-navstevou-veltrhu-holzhandwerk#.VsXDuU9unct

 

Pre viac informácii prosím kontaktujte Slovak Business Agency, Oľga Némethová, 02/502 44 513,  nemethova@sbagency.sk