Obchodné a podnikateľské misie

Back

Trnavská regionálna komora SOPK Vás pozýva na v poradí 27. medzinárodné obchodno-ekonomické fórum „Rivulus Dominarum“

Trnavská regionálna komora SOPK Vás pozýva na v poradí 27. medzinárodné obchodno-ekonomické fórum „Rivulus Dominarum“

5.8.2019 | Ekonomické správy | Obchodné a podnikateľské misie

Trnavská regionálna komora SOPK Vás pozýva na v poradí 27. medzinárodné obchodno-ekonomické fórum „Rivulus Dominarum“, ktoré sa uskutoční v dňoch 27. – 29. septembra 2019 v meste Baia Mare, región Maramures v severozápadnej časti Rumunska blízko hraníc s Maďarskom a Ukrajinou. Obchodno -ekonomické fórum je spojené s rokovaniami firiem a možnosťou propagovať sa formou katalógov a drobných produktov v spoločnom stánku Trnavskej RK SOPK o ploche 6 m2, ktorý sa účastníkom poskytne bezplatne. 

Trnavská RK SOPK zabezpečí ubytovanie. Cena ubytovania v *** hoteli s raňajkami cca. 40 euro. Doprava individuálna, v prípade väčšieho záujmu zabezpečíme spoločnú dopravu. Stretnutia sa zúčastnia obchodné komory a firmy z Rumunska, Maďarska, Ukrajiny, Moldavska , ktoré budú prezentovať široký sortiment produktov ako napríklad obuv, oblečenie a doplnky, pekárenské výrobky, koreneniny, sušené ovocie, čokolády, vína, šumivé vína, keramika, med, oleje a iné.

V prípade záujmu slovenských firiem o dané podujatie, prosím kontaktujte najneskôr do 17.9.2019: Trnavská regionálna komora SOPK, email: peter.kovar@sopk.sk , tel 033 5512744 viac info najdete tu