Preskočiť navigáciu


Doterajší ministri

  • Mikuláš Dzurinda - vo funkcii bol od 9. júla 2010 do 4. apríla 2012
  • Miroslav Lajčák - vo funkcii bol od 27. januára 2009 do 8. júla 2010
  • Ján Kubiš - vo funkcii bol od 4. júla 2006 do 26. januára 2009
  • Eduard Kukan - vo funkcii bol od 16. októbra 2002 do 4. júla 2006
  • Eduard Kukan - vo funkcii bol od 30. októbra 1998 do 16. októbra 2002
  • Jozef Kalman - vo funkcii bol od 1. októbra 1998 do 29. októbra 1998 (podpredseda vlády SR poverený riadením MZV SR)
  • Zdenka Kramplová - vo funkcii bola od 11. júna 1997 do 30. septembra 1998
  • Pavol Hamžík - vo funkcii bol od 27. augusta 1996 do 26. mája 1997
  • Juraj Schenk - vo funkcii bol od 13. decembra 1994 do 26. augusta 1996
  • Eduard Kukan - vo funkcii bol od 16. marca 1994 do 13. decembra 1994
  • Jozef Moravčík - vo funkcii bol od 22. marca 1993 do 14. marca 1994
  • Milan Kňažko - vo funkcii bol od 1. januára 1993 do 21. marca 1993