Preskočiť navigáciu


Priemyselné dni NATO v Slovenskej republike

2.-3. máj 2012, Bratislava, Výstavisko INCHEBA

V rámci Medzinárodného veľtrhu obrannej techniky Bratislava - IDEB 2012 (2. - 4. máj 2012), ktorý sa koná pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Ivana Gašparoviča, organizujú Ministerstvo obrany Slovenskej republiky, Združenie bezpečnostného a obranného priemyslu Slovenskej republiky, Slovenská asociácia dodávateľov a užívateľov vojenských komunikačných a informačných systémov (AFCEA Slovak Chapter), Incheba a.s. a Stála delegácia Slovenskej republiky pri NATO Priemyselné dni NATO v Slovenskej republike.

pdf Priemyselné dni NATO - program podujatia v anglickom jazyku  (pdf; 131,27 kB)

Cieľom podujatia je vzbudiť záujem o účasť slovenských podnikateľských subjektov na verejných obstarávaniach a projektoch v rámci NATO.

Podujatie je organizované formou dvojdňového odborného seminára (2. – 3. mája 2012), počas ktorého budú mať zástupcovia slovenských podnikateľských subjektov príležitosť získať komplexné informácie o systéme obstarávaní v NATO, o činnosti najväčších obstarávacích agentúr NATO, ako aj možnosť priamej registrácie firiem SR do kontaktných databáz agentúr. Z prostredia NATO boli pozvané:


Organizátori sa navyše rozhodli využiť organizáciu Priemyselných dní NATO v Slovenskej republike a predstaviť slovenským podnikateľským subjektom aj podnikateľské príležitosti v rámci Európskej obrannej agentúry (EDA), ktorá sídli v Bruseli.

Záujemcovia o účasť na Priemyselných dňoch NATO v Slovenskej republike sa budú môcť prihlásiť prostredníctvom priloženého registračného formulára, ktorý je potrebné zaslať hlavným organizátorom podujatia - Združeniu bezpečnostného a obranného priemyslu Slovenskej republiky a AFCEA - Slovak Chapter.

rtf Registračný formulár  (rtf; 55,38 kB)