Veľtrhy a výstavy

Nazaj

XII. Salón vína Wine Style

XII. Salón vína Wine Style

24.2.2020 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Srbsko

Veľvyslanectvo SR v Belehrade informuje podnikateľskú verejnosť o úspešnom a atraktívnom podujatí – XII. Salóne vína Wine Style, ktorý sa bude konať v sobotu 21. marca 2020 v hotely Crowne Plaza, Belehrad.

Uvedený salón vín Wine Style je viac ako desať rokov jedným z najuznávanejších vinárskych podujatí v Srbsku. Je to jedinečná udalosť, ktorá pod jednou strechou víta vybrané miestne a regionálne vina a vinárov - v ponuke sa nachádza ponuka vín z celého sveta.

Sofistikovaná, ale uvoľnená atmosféra so závideniahodným výberom vystavovateľov a stále prítomnými novinkami a premiérami, ktoré sú charakteristické pre Wine Style salón, vytvárajú jedno z najzaujímavejších srbských vinárskych podujatí. Okrem vinárskych profesionálov a milovníkov vína sú pravidelnými hosťami Wine Style salónu aj významné osobnosti verejného života a diplomacie.

Kompletný zoznam účastníkov XII. Wine Style salóna bude zverejnený na nižšie uvedenej stránke 15. marca 2020.

Bližšie informácie:
Záujemcovia, ktorí sa zaregistrujú prostredníctvom online formulára na nižšie uvedenej stránke, bude poskytnutý obmedzený počet vstupeniek (bezplatných alebo zľavnených). Všetci, ktorí vyplnia prihlášku včas a správne, budú informovaní o tom, či a ako zabezpečili vstup do salónu - s bezplatnými pozvánkami alebo so zľavou na zakúpenie vstupenky za cenu 1 000 RSD (8,52 €). Registrácia online návštevníkov je možná od 20. februára do 7. marca 2020 - na všetky žiadosti bude doručená odpoveď najneskôr do 16. marca 2020.
Vstupenky budú v  predaji aj na mieste konania podujatia 21. marca, po cene 1 200 RSD (10,20 €).

viac info: https://winestyle.rs/ws-dogadjaji/salon-vina/