Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu PHILOXENIA v Grécku

Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu PHILOXENIA v Grécku

28.9.2015 | Ekonomické správy | Grécko

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR informuje podnikateľskú verejnosť o príležitosti pre slovenských podnikateľov v oblasti cestovného ruchu. Ponúkame Vám účasť na 31. ročníku medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu PHILOXENIA, ktorý sa uskutoční v centre Helexpo v Solúne v dňoch 12. – 15. novembra 2015.

Veľtrh prebehne paralelne s medzinárodnou výstavou HOTELIA, zameranou na zariadenie hotelov, reštaurácií, kaviarní, vrátane oblasti dizajnu a technológií pre hotelové zariadenia. V minulom roku sa na veľtrhu predstavilo viac ako 230 vystavovateľov a takmer 12.000 profesionálov.

Záujemcom (cestovné kancelárie, podnikatelia z oblasti kúpeľníctva, poskytovatelia ubytovacích a rekreačných zariadení, spoločnosti ponúkajúce zariadenia pre hotely, reštaurácie a gastroprevádzky) ponúka zastupiteľský úrad SR v Aténach možnosť priamej účasti na veľtrhu v stánku ZÚ Atény o rozlohe 12m², alebo možnosť prezentácie svojich produktov a služieb vo forme propagačných materiálov.

Bližšie informácie o veľtrhoch sú k dispozícii na stránkach:

http://philoxenia.helexpo.gr/philoxenia/en

http://hotelia.helexpo.gr/hotelia/en

V prípade dodatočných otázok prosím kontaktujte pani Miriam Rafajovú prostredníctvom e-mailu na miriam.rafajova@mzv.sk alebo pani Janu Palátovú na jana.palatova@mzv.sk z Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Aténach, Grécko.