Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Medzinárodný veľtrh v Solúne

Medzinárodný veľtrh v Solúne

13.6.2016 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Grécko

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí informuje podnikateľskú verejnosť o možnosti zúčastniť sa Medzinárodného veľtrhu v Solúne (TIF). 81. ročník sa bude konať v dňoch 10. – 18. septembra 2016 v Solúne.

 

Cieľom tohtoročného veľtrhu bude predstaviť prevládajúce trendy v miestnej ako aj v medzinárodnej ekonomike, zamerané hlavne na nasledujúce oblasti: automobilový priemysel, stavebníctvo, energetiku, technológie a inovácie, poľnohospodársku výrobu, ale aj kultúru a šport. Očakáva sa viac ako 250 tisíc návštevníkov. Slovenské subjekty sa uvedeného podujatia môžu zúčastniť priamo, respektíve formou vystavenie informačných a propagačných materiálov v rámci stánku Zastupiteľského úradu SR v  Aténach, prípadne vo vlastnom stánku.

 

Podrobnejšie informácie je možné nájsť na oficiálnej stránke veľtrhu: http://tif.helexpo.gr/en

 

Záujemcovia o účasť môžu kontaktovať Zastupiteľský úrad SR v Aténach, p. Miriam Rafajovú (miriam.rafajova@mzv.sk) alebo p. Janu Palátovú (jana.palatova@mzv.sk)

 

Súčasne sa dáva do pozornosti, že výstavná spoločnosť Helexpo bude v priebehu tohto roka v Solúne organizovať aj ďalšie špecializované výstavy (napríklad veľtrh cestovného ruchu Philoxenia a hotelierstva Hotelia 18. – 20. novembra 2016, ktorého sa Zastupiteľský úrad SR taktiež plánuje zúčastniť).