Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Subkontraktačný veľtrh v Tampere

Subkontraktačný veľtrh v Tampere

29.7.2015 | Ekonomické správy | Fínsko

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR si dovoľuje informovať podnikateľskú verejnosť, že v dňoch 15. – 17 . september 2015 sa uskutoční 25. Subkontraktačný veľtrh v Tampere, vo Fínsku.

Hlavnými tohtoročnými témami tradičného podujatia, ktoré sa uskutočňuje od roku 1988, je tento rok predaj, marketing, nové materiály a techniky. Veľtrh v Tampere patrí k najväčším podujatiam svojho druhu v severnej Európe. V roku 2014 sa ho zúčastnilo 1 000 vystavovateľov z dvadsiatich krajín sveta a prezentovaných bolo približne 2 000 inovácií. Minuloročného podujatia sa zúčastnilo celkom 16 893 predstaviteľov priemyslu a obchodu.

Podujatie bude dobrou príležitosťou pre slovenské podnikateľské subjekty na nadviazanie kontaktov s technologickými a priemyselnými lídrami z celého sveta. Na podujatí bude prezentovaná pre návštevníkov veľtrhu nová služba na vytvorenie kontaktov s názvom „the Brella networking tool". Ďalšou novinkou bude tzv. služba „Messumarkkinointi.fi" webová stránka, na ktorej budú zverejňované nové obchodné kontakty. Stránka umožní prehĺbiť vzťahy medzi zákazníkmi a podnikateľské subjekty budú mať možnosť tam prezentovať svoje nové výrobky a služby, ktoré budú chcieť ponúkať partnerom v zahraničí.

Viac informácií o podujatí môžete nájsť na webovej stránke podujatia: http://www.subcontractingtradefair.com/.