Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu

Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu

22.5.2017 | Kultúrna prezentácia

Slovenskí študenti popredných pekinských univerzít Viktória Fričová (Tsinghua University),Tatiana Lekýrová, Marek Kosuda (obaja Beihang University) a Martin Frič (Beijing Language and Culture University) za podpory zastupiteľského úradu Slovenskej republiky v Pekingu pripravili stánky na festivaloch medzinárodných študentov, ktoré sa uskutočnili v dňoch 18. mája (Tsinghua University), 20. mája (Beihang University) a 21. mája 2017 (BLCU).

Stánky ponúkali tradičné slovenské jedlá a nápoje, ako aj príležitosť bližšie spoznať krásy Slovenska prostredníctvom propagačných materiálov, ktoré predstavili potenciál SR a jej regiónov v oblasti cestovného ruchu. S veľkým záujmom návštevníkov sa stretli aj špeciálne okuliare, ktoré pomocou virtuálnej reality umožnili návštevníkom stánkov navštíviť najpamätnejšie miesta Slovenska.


Zastupiteľský úrad Slovenskej republiky v Pekingu aj touto cestou ďakuje študentom za úsilie vynaložené na propagáciu Slovenska na najprestížnejších čínskych univerzitách.

Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu. Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu. Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu. Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu. Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu. Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu.
Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu. Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu. Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu. Slovensko na festivaloch medzinárodných študentov v Pekingu.