Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah

Ekonomické správy

Back

Prvý veľtrh investičných príležitostí Peking-Tianjin-Hebei

Prvý veľtrh investičných príležitostí Peking-Tianjin-Hebei

15.10.2015 | Ekonomické správy | Čína

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a ZÚ SR Peking informuje podnikateľskú verejnosť o prvom veľtrhu investičných príležitostí Peking –Tianjin – Hebei, ktoré sa uskutoční 19.-21. novembra 2015 v Hoteli Shangri-la v meste Tangsham, v provincii Hebei pri Pekingu. Podujatie organizujú: China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT) a China Chamber of International Commerce (CCOIC)

Podujatie je organizované predovšetkým na posilnenie spolupráce v oblasti priamych zahraničných investícií do krajín regiónu V4 – a prehĺbenie vzájomného obchodu s veľkými hráčmi v regióne strednej a východnej Európy. Na podujatí budú prezentované veľké i menšie investičné projekty. Organizácia je načasovaná do obdobia, keď akciové trhy v Číne klesajú a investori cítia potrebu diverzifikovať svoje finančné portfóliá viacerými smermi. Na podujatí sa predstavia veľkí čínski investori z oblasti Hebei, Tianjin a Peking v Európe. V B2B rokovaniach budú mať slovenskí záujemcovia možnosť predstaviť svoju ponuku.

Viac informácií o podujatí je možné nájsť na ZÚ SR v Pekingu emb.beijing@mzv.sk , alebo na: hbkaifake@163.com , ccpithebeiir@126.com .