Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah

Správy

Back

Medzinárodný veľtrh Czech Republic Business Expo 2017 v Olomouci

Medzinárodný veľtrh Czech Republic Business Expo 2017 v Olomouci

15.3.2017 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Česko

V dňoch 12. až 14.septembra sa bude v Olomouci konať  medzinárodny veľtrh Czech Republic Business Expo 2017. Ide o jediný multiodborový veľtrh v Českej republike organizovaný v tomto roku ako pilotný ročník. Zatúpené budú odbory ako stavebníctvo a energetika, strojárenstvo, zdravotníctvo, elektronika a elektrotechnika, kybernetika, robotika a informačné technológie, potravinárstvo a poľnohospodárstvo, doprava a cestovný ruch.

Veľtrh ponúka prezentáciu vo veľtržnom stánku, stretnutie s odborníkmi na problematiku exportu priebehu konferenčných blokov a B2B rokovania s obchodnými partnermi z Európy, Ázie a Ameriky, respektíve so zástupcami zastupiteľských úradov v Prahe.

Súčasťou veľtrhu bude tiež ochutnávka národných špecialít a piva z minipivovarov, kde zahraniční predajcovia či distribútori majú možnosť využiť predajnú plochu vo vonkajšom areáli výstaviska.

Veľtrhu bola udelená záštita prezidenta ČR Miloša Zemana.

Kompletné informácie pre vystavovateľov vrátane ponuky služieb nájdete v sekci Informace pro vystavovatele. V prílohe nájdete pozvánku na veľtrh s prehľadom dôvodov, prečo sa zúčastniť veľtrhu.

Kontakt:
Ivana Tilkeridu
riaditeľka veľtrhu
Czech Republic Business Expo 2017
www.crpexpo.com
Tel.: +420 732 150 795