AVÍZO – Hodnotiaca konferencia zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky za rok 2018

11.4.2019 | Očakávané udalosti

Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR organizuje už v poradí 19. ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky SR za rok 2018, ktorá sa uskutoční 15. apríla 2019 v Kongresovej sále Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR na Hlbokej ceste 2 v Bratislave. 

 

Diskusia bude venovaná najzásadnejším otázkam európskej politiky, zahraničnej politike SR v kontexte globálnych výziev ako aj obnoveniu konsenzu v slovenskej zahraničnej politike. Sme radi, že aj tento rok privítame medzi vystupujúcimi prezidenta SR Andreja Kisku, predsedu vlády SR Petra Pellegriniho, poslancov NR SR, ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslava Lajčáka, predstaviteľov rezortu diplomacie ako aj významných predstaviteľov slovenského mimovládneho sektora a akademickej obce. 

 

Program konferencie zasielame v prílohe. Ďalšie detailné informácie nájdete na webovej stránke: www.sfpa.sk  

 

Záujemcovia z médií sa môžu akreditovať na emailovej adrese tlac@mzv.sk, a to do piatku 12. apríla 2019, 12.00 h. Registrácia médií začína 30 minút pred začiatkom podujatia na hlavnej recepcii MZVEZ SR, Hlboká cesta 2, Bratislava. Upozorňujeme, že z kapacitných dôvodov parkovanie v areáli nie je možné.