RSS zoznamy

Back

Brazil Tech Award 2019

Brazil Tech Award 2019

21.6.2019 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Finančné mechanizmy, granty a bilaterálne finančné nástroje | Brazília

Zastupiteľský úrad SR v Brazílii informuje podnikateľskú verejnosť o možnosti participácie slovenských firiem a organizácií, na programe Brazil Tech Award 2019, ktorý výhercom ponúka služby v sume 70.000 libier na založenie vlastnej pobočky v Sao Paule, v  Brazílii. Podujatie sa uskutoční v dňoch 27. novembra 2019 v Sao Paulo počas SPTECH WEEK 2019. 

Program Brazil Tech Award, ponúka formou súťaže možnosť získať až 70 000 £, vo forme poskytovaných služieb potrebných na založenie pobočky v Brazílii, konkrétne v hlavnom inovačnom a priemyslovom hube, São Paule.
Služby, ktoré potenciálny výherca získa, zahŕňajú napríklad prenájom kancelárie na prvý rok aktivít, pomoc s plánovaním a rozvojom aktivít v teritóriu, právne, účtovné služby a PR podporu, digitálnu marketingovú kampaň a pod. Súťaž je zacielená hlavne na európske firmy v procese rozširovania (scaleups), v sektoroch Smart Cities, Health, FinTech, Agritech, Manufacturing a Creative Tech. 
Poplatok za účastníka  je 100 £, uzávierka prihlášok je 30. augusta 2019.

Podrobné informácie o podujatí je možné nájsť na internetových odkazoch:https://www.braziltechaward.com/

Na registráciu je potrebné vyplniť formulár na webstránke