RSS zoznamy

Back

India International Cooperatives Trade Fair

India International Cooperatives Trade Fair

27.8.2019 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | India

V dňoch 11. – 13. októbra 2019 sa uskutoční vôbec prvý ročník podujatia India International Cooperatives Trade Fair. Uvedený veľtrh sa bude konať v priestoroch výstaviska Pragati Maidan v Dillí. V nadväznosti na očakávania organizátorov pôjde o najväčšie podujatie svojho druhu v Indii. Na príprave spoločne pracuje päť organizácií (NCDC, NEDAC, APEDA, NAFED, ITPO) a záštitu podujatiu udelili tri ministerstvá – Ministerstvo obchodu a priemyslu, Ministerstvo poľnohospodárstva a Ministerstvo zahraničných vecí.
Cieľom veľtrhu je vytvoriť priestor pre podnikateľské subjekty, inštitúcie, organizácie, agentúry a samosprávy na vytváranie príležitostí a prehlbovanie širokej spolupráce v oblasti poľnohospodárstva a celého následného obchodného reťazca (obrábanie, starostlivosť, spracovanie, balenie, distribúcia, skladovanie, propagácia...).
Plánovaná účasť je až 2000 vystavovateľov z celého sveta. Počas podujatia budú prebiehať viaceré tematicky zamerané konferencie a panelové diskusie a pre účastníkov budú k dispozícii priestory na B2B rokovania.
Účasť na podujatí je bezplatná avšak v prípade záujmu o výstavnú plochu je potrebné sa registrovať vopred a zaplatiť poplatok, ktorého výška sa odvíja od krajiny pôvodu. Podrobnejšie informácie o veľtrhu ako aj kontakty na organizátorov sú dostupné na stránke www.iictf.in