RSS zoznamy

Back

Ako naštartovať online podnikanie v každom segmente počas COVID-19

Ako naštartovať online podnikanie v každom segmente počas COVID-19

5.5.2020 | Ekonomické správy

Vážení členovia Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory v tejto neľahkej situácii hľadáme možnosti, ako Vám poskytovať služby, ktoré v normálnom podnikateľskom prostredí SOPK podnikateľom poskytuje. Štandardne poskytované služby sú zakázané, alebo vo veľkej miere obmedzené, preto si Vám dovoľujeme ponúknuť alternatívny individuálny vzdelávací program s názvom Attention Call, ktorý bude na tému "Ako naštartovať online podnikanie v každom segmente počas COVID-19", ktorý sme pre Vás pripravili v spolupráci s firmou ATTE, s.r.o.. Pôjde o intenzívny telefonický rozhovor v rozsahu 20 minút. V prípade, že máte záujem, prosím vyplňte formulár (viď link nižšie). Následne ATTE s.r.o. Vás bude kontaktovať a poskytne Vám cca. 20 minútové individuálne poradenstvo. 

Formulár na vyplnenie: https://atte.sk/attention-call/   (príloha)

Vyplnenie formuláru slúži na to, aby spoločnosť ATTE s.r.o., čo najefektívnejšie využila čas vyhradený pre individuálne poradenstvo. Daná aktivita je pre členov SOPK bezplatná, avšak je časovo ohraničená len do konca mesiaca máj. Pre nečlenov je spoplatnená 30 eur plus DPH. 

Vážení členovia SOPK, ponúkame Vám túto formu online marketingového poradenstva od firmy ATTE, ktorá Vám môže pomôcť nájsť iné formy podnikania, udržať kontakty so svojimi zákazníkmi, prípadne eliminovať určité finančné straty. Budeme sa tešiť na Váš záujem. Pozvánku na toto online poradenstvo nájdete aj v prílohe. V prípade, že by ste mali otázky neváhajte nás kontaktovať. 

Kontakt : Trnavská regionálna komora SOPK, Mgr. Peter Kovář , č.tel.: +421 33 5512744, e-mail: peter.kovar@sopk.sk