Update: Repatriačný let Miami - Bratislava!

6.4.2020 | Oznamy a upozornenia pred cestovaním | Koronavírus 2019-nCoV | Repatriácia | Spojené štáty

Na základe informácie od spoločnosti Charter Advisory oznamujeme, že z dôvodu nedostatočného dopytu sa let Miami - Bratislava, predbežne plánovaný na piatok 10. apríla 2020, v tomto termíne neuskutoční. 

 

Vzhľadom na záujem viacerých občanov o let v neskoršom termíne, však bude spoločnosť Charter Advisory aj naďalej preverovať záujem občanov o návrat na Slovensko prostredníctvom charterového letu s neskorším dátumom odletu. 

 

Odporúčame preto všetkým občanom, ktorí sa ešte neregistrovali a mali by o neskorší let záujem, aby vyplnili dotazník na https://bit.ly/3bHxNaA

 

Tých občanov, ktorí sa už registrovali a ich záujem pretrváva, bude Charter Advisory opäť kontaktovať s možnosťou záväznej rezervácie letenky. V prípade dostatočného záujmu by sa let uskutočnil 16. apríla 2020. 

 

Konkrétnejšie informácie zasielala spoločnosť všetkým registrovaným občanom aj na emailové adresy poskytnuté v dotazníku. Prosíme všetkých, aby si tieto informácie pozorne prečítali. Ak vám email nebol doručený, prosím, skontrolujte si všetky záložky emailovej schránky, prípadne kontaktujte priamo spoločnosť na adrese: flyhome@charteradvisory.cz