Veľtrhy a výstavy

Back

Podnikateľská misia do Izraelského štátu pri príležitosti konferencie CyberTech 2020

Podnikateľská misia do Izraelského štátu pri príležitosti konferencie CyberTech 2020

16.10.2019 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Izrael
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR informuje podnikateľskú verejnosť o konaní podujatia Podnikateľská misia do Izraelského štátu pri príležitosti konferencie CyberTech 2020, ktorá sa uskutoční v dňoch 27. až 31. januára 2020 v Tel Avive, v Izraeli. Cieľovou skupinou sú  slovenské malé a stredné podniky so sídlom mimo Bratislavského kraja. Potenciálne sektory: informačné a komunikačné technológie, kybernetická bezpečnosť, smart cities, smart mobility
Hlavným cieľom misie je účasť na konferencii CyberTech 2020, jednej z najväčších konferencií zameraných na technológie a riešenia v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Izraelský štát je výnimočný svojím postavením vďaka najväčšej koncentrácii výskumníkov na počet obyvateľov.
V rebríčku najinovatívnejších štátov sa Izrael radí medzi prvých desať, s postavením Tel Avivu ako druhým najinovatívnejším mestom na svete. Rovnako atraktívne mesto predstavuje pre slovenské podnikateľské subjekty Beer Sheva, ktorá je označovaná za svetovú metropolu kybernetickej bezpečnosti.
V rámci podnikateľskej misie bude zo strany agentúry SARIO zabezpečené: 
- 1x vstupenku na konferenciu CyberTech, zahŕňajúcu 1-deň vstup na všetky konferencie, 3-deň vstup na výstavu, prístup k B2B rokovaniam so zúčastnenými spoločnosťami, občerstvenie;
- preprava v teritóriu v rámci programu podnikateľskej misie;
- návšteva a rokovania s izraelskými spoločnosťami;
- asistencia zamestnancov SARIO v teritóriu počas celého trvania podnikateľskej misie.
 
Podpora nezahŕňa: 
- pobytové náklady;
- iné náklady súvisiace s individuálnymi nadštandardnými požiadavkami.
 
V prípade záujmu o účasť na tejto podnikateľskej misii, prosím, vyplňte registračný formulár spolu so všetkými požadovanými náležitosťami a prílohami do 8. novembra 2019.
 
Kontakt: Simona Novosadová, e-mail: simona.novosadova@sario.sk, T: +421 915 838 979
 
 
Oficiálna stránka konferencie CyberTech 2020: https://www.cybertechisrael.com