Ekonomické správy

Back

SPA & Wellness – HEALTHCARE TRAVEL EXPO 2019

SPA & Wellness – HEALTHCARE TRAVEL EXPO 2019

23.4.2019 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Ukrajina

Zastupiteľský úrad SR na Ukrajine informuje podnikateľskú verejnosť, že v dňoch 11. - 12.mája 2019 sa  v meste Kyjev uskutoční VIII. ročník medzinárodného veľtrhu medicínskeho turizmu, SPA & Wellness – HEALTHCARE TRAVEL EXPO 2019.
 Organizátormi výstavy sú: Národná akadémia medicínskych vied Ukrajiny, Národná medicínska akadémia celoživotného vzdelávania  P.L. Šupika a spoločnosť LMT. Gestorom  podujatia je Výbor Najvyššej Rady Ukrajiny pre zdravotníctvo. 

VIII. ročník medzinárodného veľtrhu medicínskeho turizmu, SPA  & Wellness HEALTHCARE TRAVEL EXPO je jedinou výstavou  na Ukrajine, ktorá je zameraná na skúsenosti  z poskytovania vysokokvalifikovaných medicínskych a rekreačných služieb na území Ukrajiny a za jej hranicami. Veľvyslanectvo SR na Ukrajine v rokoch 2013-2018 prezentovalo  medicínsky turizmus a  slovenské kúpele vo  výstavnom stánku. V súčasnosti opätovne  rokuje s organizátormi výstavy o možnosti bezplatnej účasti v národnom stánku a informuje slovenské subjekty (kúpele, spa, wellness centrá)  o možnosti zúčastniť sa vyššie uvedenej výstavy.   

Podrobnejšie informácie o výstave sú dostupné na: http://htexpo.com.ua

V prípade záujmu o účasť  kontaktujte ED  Soňu Krajčovú, e-mail: sona.krajcova@mzv.sk  alebo Ľudmilu Mišňovu, e-mail: ludmila.misnova@mzv.sk, tel. +38 044 272 03 10, 272 09 85.