Konferencia IATIMIXiii Health-Tech.IL

Vypublikované  09.09.2022
Obrázok k článku
Obrázok k článku

MIXiii Health-Tech.IL je výročným podujatím pre odvetvie biologických vied a priemysel špičkových technológií (Life Science & Health Tech Industries) v Izraeli.

Organizuje ho Israel Advanced Technology Industries (IATI), mimovládna organizácia, ktorá zastrešuje tieto odvetvia v Izraeli,  v spolupráci s obchodnými a výskumnými partnermi z jednotlivých oblastí. 

Podujatie sa uskutoční v termíne 9. - 10. novembra 2022 v Medzinárodnom kongresovom centre (ICC) v Jeruzaleme.

Hlavnými témami konferencie budú nové lieky, dizajn liekov, biokonvergencia a digitálne zdravie (napr. elektronizácia zdravotných záznamov). Cieľom podujatia  je spojiť medzinárodnú komunitu v oblasti Life Science a Health-Tech, prezentovať prosperujúci izraelský Life Science sektor a inovačný ekosystém v Izraeli.

Vedecký program bude obsahovať zmes rôznych streamov, kľúčových prednášok od odborníkov z odvetvia, panelových diskusií a prezentácií. Súčasťou bude aj odborná výstava zameraná na najnovšie inovácie, technológie, riešenia a produkty pre trh v oblasti biologických vied a zdravotníckych technológií.

Obchodná časť konferencie zahŕňa B2B stretnutia so start-up firmami novej generácie inovácií v zdravotníctve, networking a rôzne sprievodné podujatia vo vybraných kategóriách: nemocnice budúcnosti, nová éra liekov, domáca hospitalizácia (hospitals at home), digitálne zdravie, starnutie, rakovina, neuroveda, oftalmológia.

V prípade záujmu je možné zúčastniť sa na konferencii ako účastník (súčasť delegácie), zaregistrovať sa ako vystavovateľ (cenník v prílohe), spropagovať sa ako sponzor podujatia (cenník v prílohe) alebo navrhnúť top keynote speakra – špičkového odborníka v niektorej z oblastí zamerania konferencie.

Vypublikované  09.09.2022

Prílohy

Ikona typu súboru
Všeobecný informačný materiál
PDF 737.03 kB, 09.09.2022, počet stiahnutí: 5
Stiahnuť
Ikona typu súboru
Informačný materiál pre vystavovateľov
PDF 959.91 kB, 09.09.2022, počet stiahnutí: 4
Stiahnuť
Ikona typu súboru
Informačný materiál pre sponzorov
PDF 683.31 kB, 09.09.2022, počet stiahnutí: 5
Stiahnuť