1. Domov
  2. Home

Stála delegácia NATO Brusel

Brusel - miestny čas:

Slovenskú republiku reprezentuje v NATO Stála delegácia SR pri NATO, ktorej úlohou je zastávať záujmy SR, a to hlavne v Severoatlantickej rade, Vojenskom výbore ale aj cez celé spektrum ďalších činností NATO.Sociálne siete NATO

Počas druhého dňa zasadnutia ministrov zahraničných vecí členských krajín Severoatlantickej aliancie (NATO), ktoré sa konalo 29. a 30 novembra 2022 v Bukurešti, sa spojenci venovali témam posilňovania odolnosti, energetickej bezpečnosti, ochrane kritickej infraštruktúry a dodávateľských reťazcov, ako aj výzvam, ktoré pre Alianciu predstavuje Čína.

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Rastislav Káčer sa v utorok, 29. novembra 2022, na okraj zasadnutia ministrov zahraničných vecí členských štátov Severoatlantickej aliancie (NATO) v Bukurešti, stretol so svojím americkým partnerom, ministrom zahraničných vecí USA Antonym Blinkenom.

16.11.2022

Ak sa v čase januárového referenda nebudete nachádzať na Slovensku, voliť môžete aj poštou zo zahraničia. Občania s trvalým pobytom v Slovenskej republike sa musia ozvať svojej obci, tí bez trvalého pobytu žiadajú Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky a to najneskôr do 2. decembra 2022.


Neprehliadnite

Stáže a práca v NATO
NATO ponúka príležitosť vyskúšať si prácu v medzinárodnom sekretariáte.
​​​​​​​Aliancia má záujem nielen o študentov medzinárodných vzťahov či  politológie, ale aj o ekonómov, grafických dizajnérov, žurnalistov, právnikov, prekladateľov a tlmočníkov, leteckých inžinierov a archivárov.
BACKGROUND COLOR:
#003078
FONT COLOR:
#FFFFFF
LINK COLOR:
#FFFFFF