1. Domov
  2. Služby
  3. Konzulárne služby
  4. Zoznam prekladateľov

Zoznam predkladateľov

Za účelom podania žiadostí, ktoré sú určené pre Osobitnú matriku SR, teda žiadosti o vystavenie slovenského rodného listu a slovenského sobášneho listu  je potrebné preklady dokumentov opatriť slovenskou prekladateľskou doložkou potvrdzujúcou registráciu prekladateľa v SR (registrácia na  Ministerstve spravodlivosti SR).

Bavorsko

Höller Jana, Mgr. /slov.pečiatka    
Lazarettstr. 35, 80636 München
Tel: 089/1233750
Fax: 089/18956189
Mobil: 0163/1835525
j.hoeller@t-online.de


Horch Viera, Dipl.-Ing.    
Turmairstr. 5, 82166 Gräfelfing
Tel: 089/882323
Mobil: 0176/22820959
viera.horch@web.de


Jansen Lívia, M.A.    
Hinterbärenbadstr. 49, 81373 München
Tel: 089/27273150
Fax: 089/89137136
Mobil: 0175/6301200
liviaja@t-online.de


Mikulka Ján    
Hedwigstr.7, 80636 München
Tel: 089/1296797
Fax: 089/12739679
Mobil: 0171/1768946
mikulka@web.de


Neubert Eva    
Ettenhoferstr. 28 82256 Fürstenfeldbruck
Tel: +49(0)8141-5290759
Mobil: +49(0)152-589-66-453
siposseva@gmail.com


Reidl Jana    
An der Klinge 8, 90613 Groβhabersdorf
Tel: 09105/993667
Mobil: 0170/7728063
j.reidl@slowakisch-uebersetzung.de


Salgovic Jana, M.A.    
Elektrastr. 10, 81925 München
Tel: 089/9102542
Fax: 03212/1303890
Mobil: 0173/4171260
jana.salgovic@gmail.com


Vanek Mira, Ing., M.A./slov.pečiatka    
Goerdelerstraße 2 80995 München
Tel: 089/95841771
Fax: 089/95841772
Mobil: 0160/8288417
mira@vanek-muenchen.de

Bádensko-Württembersko

Hinderer Anna    
Ölberg 12, 71522 Backnang
Tel: 07191 / 930985
annahinderer@yahoo.de


Kabinová Daniela    
Franz-Schubert-Str. 3, 70195 Stuttgart
Tel: 0711 /6891397
Fax: 0711/6891292
Mobil: 0176/54873147
kabinova@online.de


Klein Alena

Salierstrasse 72, 75177 Pforzheim
Tel: 07231/351659
Fax: 07231/126397
Mobil: 0157/53701470
Alena-Klein@gmx.net


Kubica Michael    
Am Kalkofen 4, 75015 Bretten
Tel: 07252/535191
Fax: 07252/535192
MichaelKubica@gmx.de


Melicher Jarmila JUDr./Univ.Bratislava    
Jahnstr. 19, 73061 Ebersbach a.d. Fils
Tel: 07163/165295
Fax: 07163 / 8956

info@melicher.de


JUDr. Pisut Fedor    
Max-Brod-Weg 14, 70437 Stuttgart
Tel: 0711/544404
Fax: 0711/4703958
Mobil: 0151 744 13661
fpisut@gmx.de


Reich Hilda    
Hauptstr. 73, 74321 Bietigheim-Bissingen
Tel: 07142/940515, 940520
Fax: 07142 / 940521
hireich@t-online.de


Siebenstich Arthur    
Binsenweg 33, 89079 Ulm - Gögglingen
Tel: 07305/8332
Fax: 07305/9294292, 07305/927788
Mobil: 0170/9148498
siebenstich@web.de


Dr. Soulas Marcela    
Jägerstr. 37, 72622 Nürtingen
Tel: 07022 /9902467
Mobil: 0174/7596104
soulasderussel@aol.com


Then Alžbeta    
Unterer Klingelbrunnen 36, 70806 Kornwestheim
Tel: 07154 /8061554
Fax: 07154/8061564
Mobil: 0178/5581878
alzbeta.then@t-online.de,

alzbeta.then@gmx.de

Saarland

Prerovský František, Viola
Froschengasse 26, 66111 Saarbrucken

Tel: 0175/8985199
Mobil: 0175/8985199

v.prerovsky@t-online.de