Obstarávania a tendre

Aktuálne

Veľvyslanectvo SR v Záhrebe informuje o aktuálnych tendroch v Chorvátsku.

Veľvyslanectvo SR v Belehrade informuje podnikateľskú a odbornú verejnosť o verejnej výzve na predkladanie ponúk mesta Zaječar a štátnej spoločnosti „JKSP Zaječar“ o verejno-súkromnom partnerstve na výrobu tepelnej energie a rekonštrukciu 2 kotolní, na drevo a na plyn.

Ministerstvo elektrickej energie Mjanmarska vypísalo verejnú výzvu na výber poradenskej firmy v súvislosti so zabezpečením služieb ako vypracovanie štúdie uskutočniteľnosti, vytvorenie základného návrhu, návrhu samotného tendra, posúdenie konštrukčného návrhu a i. pre plánované hydroenergetické projekty.

Veľvyslanectvo SR v Káhire informuje o tendri na rozvoj a prevádzku prístavu Dhalkut v Ománe.

Veľvyslanectvo SR v Káhire informuje o tendri na rozvoj a prevádzku prístavu Sultán Qaboos v Ománe.

Veľvyslanectvo SR v Kišiňove informuje o aktuálnych tendroch v Moldavsku.

Veľvyslanectvo Bosny a Hercegoviny v Prahe informuje o verejnej výzve na predaj spoločnosti „Hidrogradnja d.d. Sarajevo“.

Veľvyslanectvo SR v Belehrade informuje podnikateľskú a odbornú verejnosť o verejnej výzve štátnej spoločnosti „JP Putevi Srbije“ na projektovanie, dodanie, inštaláciu a sprevádzkovanie rýchlonabíjačiek pre elektromobily na diaľniciach v Srbsku.

Aplikácia má obsahovať dopravné hlásenia, informácie o obchádzkach, o rýchlosti na jednotlivých úsekoch, stave premávky ako aj informácie o meteorologických podmienkach na jednotlivých úsekoch diaľnice.