Ekonomické správy

Назад

EXPOCITY Albania – 3. ročník medzinárodného veľtrhu turizmu v Tirane

EXPOCITY Albania – 3. ročník medzinárodného veľtrhu turizmu v Tirane

18.2.2019 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Albánsko

Zastupiteľský úrad SR v Tirane informuje podnikateľskú verejnosť o možnosti participácie slovenských firiem a organizácií na 3. ročníku medzinárodného veľtrhu zameraného na turizmus. Podujatie sa uskutoční v dňoch 5. – 6. apríla 2019 v priestoroch výstaviska EXPOCITY v Tirane, v Albánsku.

Tento veľtrh je pripravovaný v spolupráci s Ministerstvom cestovného ruchu a životného prostredia a Národnou agentúrou pre cestovný ruch. Jedná sa o jednu z najdôležitejších turistických podujatí v regióne so širokou účasťou rôznych subjektov v rôznych kategóriách, ako sú: destinácie, ubytovanie (hotely / vily / nové strediská / developeri atď.), agentúry, námorná turistika, horská turistika, a gastronómia.

Veľtrh sa zameriava na podporu cestovného ruchu, ako aj na posilnenie spolupráce medzi subjektmi cestovného ruchu v regióne a so zvyškom sveta. Odborníkom v oblasti cestovného ruchu poskytne príležitosť stretnúť sa s kolegami z oblasti turizmu (kupujúci a dodávatelia) a zúčastniť sa rôznych fór a B2B stretnutí.

Podrobné informácie o podujatí je možné nájsť na internetovom odkaze:
https://expocity.al/en/panairi-internacional-i-turizmit-tirane-5-6-prill-2019/#.XGqNwGZ0wy8  

MISELA PATRIOTI, PR & Communications Specialist
Mobil : +355 674090069
Tel.:     +355 4 2387080
e-mail: marketing@expocity.al 
Address: Tirana-Durresi Highway, 8th Km. Tirana, Albania

Pre vyžiadanie ďalších informácií:

www.expocity.al