Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Повернутися

Medzinárodné veľtrhy Scanautomatic a Process Teknik

Medzinárodné veľtrhy Scanautomatic a Process Teknik

19.9.2014 | Ekonomické správy | Švédsko

V dňoch 7. - 9. októbra 2014 sa na göteborskom výstavisku uskutočnia jedny z najväčších škandinávskych veľtrhov pre oblasť výrobného priemyslu a automatizácie „Scanautomatic a Process Teknik“ .Tieto významné veľtrhy sa konajú každý druhý rok a majú dlhoročnú tradíciu a pravidelne sa ich zúčastňuje okolo 300 vystavovateľov z viac ako 25 krajín.

Medzi najvýznamnejšie skupiny návštevníkov patria strojári, dizajnéri, systémoví integrátori a technickí poradcovia. Zároveň samozrejme vedúci prevádzky, údržby a projektoví manažéri pre koncových zákazníkov.

Záujem o tento ročník je vysoký. Prihlásených je už vyše 300 vystavovateľov z oblasti priemyslu a procesnej automatizácie, riadiacich systémov, komponentov i robotiky. Oba veľtrhy obsahujú všetko v rámci systémového a produktového riešenia a ponúkajú tiež rad seminárov:

New Nordic Lab je novou časťou výstavy zameranou na laboratóriá a analýzy integrované vo výrobe. Tu je možné zúčastniť sa školenia, získať informácie o nových direktívach, nových technológiách, projektoch a aktuálny prehľad z odboru;

ISPE Nordic je jednodňový seminár s názvom "Continues manufacturing and containment solutions for solid drugs" so zakončením návštevy Astra Zeneca v meste Mölndal;

Hakan Nytorp, vedúci oddelenia Process Automation v spoločnosti ABB a predseda divízie Automation bude hovoriť na jednom zo svojich seminárov o spolupráci v rámci zvýšenia konkurencieschopnosti;

Peter Alvarson, Head of Operational Excellence & Lean zo spoločnosti Astra Zeneca prednesie poznatky na tému dlhodobých výhod aplikácie metodiky štíhlej výroby s inšpiráciou od značky Scania a ďalších značiek z automobilového priemyslu.

ZÚ Štokholm odporúča účasť slovenských podnikateľských subjektov na týchto veľtrhoch formou návštevy. Veľtrhy sú vhodnou príležitosťou pre získanie aktuálnych informácií ohľadne výrobného priemyslu, automatizácie, riadiacich systémov a robotiky. Podrobnejšie informácie je možné získať na oficiálnej stránke veľtrhov www.processteknik.info, alebo www.scanautomatic.se.