Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Jarný veľtrh "Turistika-záhradníctvo-hobby" v Arade

Jarný veľtrh "Turistika-záhradníctvo-hobby" v Arade

29.3.2016 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Rumunsko

Zastupiteľský úrad SR v Bukurešti informuje podnikateľskú verejnosť o konaní veľtrhu pre firmy a spoločnosti pôsobiace v oblasti záhradníctva, turistiky a trávenia voľného času (Gardenia-Estival-Hobby). sa uskutoční v dňoch 21.-24. apríla 2016 v Arade v Rumunsku.


Gardenia – XVI. edícia

Ide o najväčšiu výstavu v danej oblasti v západnej časti Rumunska. Všetko v oblasti záhradníctva, pre vystavovateľov i odborníkov, platforma pre interaktívny dialóg ako aj možnosti pre zákazníkov.

Estival – XIII. edícia

Jedna z najdôležitejších profilových výstav v západnej časti Rumunska. Špecializované spoločnosti, turistické agentúry, tour-operátori, hotely a domácnosti, poisťovateľské agentúry, kultúrne inštitúcie – prezentácia produktov a služieb. Nové turistické atrakcie, sezónne dovolenkové pobyty v Rumunsku i zahraničí, kultúrna turistika, krajinná a obchodná turistika, tréningová turistika, exotika a plavby loďou.  

Hobby – II. edícia 

Výstava venovaná voľnému času. Prezentácia spoločností s programom pre náradie pre trávenie voľného času a osobných záľub, rekreácie a pod. 

Participácia na podujatí je príležitosťou pre stretnutie 5 000 potenciálnych nových zákazníkov v priebehu štyroch dní a viac ako 60 vystavovateľov a nadviazanie nových obchodných vzťahov.

V prípade záujmu o účasť na podujatí prosím kontaktujte 

 Doina Vasilescu, tel.: +40 730 188 292, 
e-mail: doina.vasilescu@ccia-arad.ro