Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Výstava Travel and Fun v Rumunsku

Výstava Travel and Fun v Rumunsku

30.3.2016 | Ekonomické správy | Výstavy a veľtrhy | Rumunsko

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR informuje podnikateľskú verejnosť o konaní výstavy Travel and Fun - Expo Tourism, ktorá sa uskutoční v dňoch 22. - 24. apríla 2016 v Sfantu Georghe, v Rumunsku.


Výstava Travel and Fun je už viac rokov veľmi známym veľtrhom v oblasti voľného času/zábavy a turistiky priamo v srdci transylvánskych álp. V poradí 25. ročník je zárukou dobre organizovaného podujatia s možnosťami pre nové možnosti podnikania v cestovaní, turistike ako aj pre oddych/relax a voľný čas. Výstava sa bude konať pribl. 500 km od maďarsko-rumunskej štátnej hranice a len pribl. 35 km od známeho turistického mesta Brašov. 
 

V rámci osláv „Dní  mesta Sfantu Georghe“ (tiež 25. ročník), kde sa každoročne podujatia zúčastní  pribl. 70 000 návštevníkov v oblasti obchodu, zábavy a turistiky. Veľtrh sa koná v stane výstaviska s rozlohou 150 m2 štvorcových, kde si môžete prenajať priestory 3x3 m (1,620 lei + DPH / 3 dni = pribl. 370 EUR). Všetky stánky majú prístup k elektrickej energii (s max vzdialenosťou do 20 m od prenajatého priestoru). Prenajatá plocha vo vnútri poskytne dostatočý priestor pre roll-up za účelom propagácie výrobkov, prezentáciu vlastných služieb, a pod.,  ktoré sú oslobodené od poplatkov.


Podrobné informácie sú dostupné na odkaze www.ccicov.com alebo priamo na:


(Obchodná a priemyslená komora v meste Covasna)
Kontak: Incze Eszter (tel: +40 755 085 842, e-mail: ccicov@ccicov.com).