1. Domov
 2. Home

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Bukurešti

Bukurešť - miestny čas:

Ilustračná fotografia Shutterstock


Často hľadané:   Info pre motoristov   Podmienky vstupu   Strata dokladov

Oznámenie o predaji nehnuteľnosti

Aktualizované 22.03.2023

Zastupiteľský úrad Slovenskej republiky v Bukurešti ponúka na predaj dve nehnuteľnosti:

 1. Nehnuteľnosť nachádzajúca sa na adrese Bukurešť Otetari 1-3,sektor 2 Bukurešť s katastrálnym č. 19631, zapísaná v pozemkovej knihe pod č. 106327 sektor 2 Bukurešť.
  Nehnuteľnosť pozostáva z mestského pozemku vo vlastníctve Slovenskej republiky o celkovej výmere 760 m2 a C1 stavby v zložení Ug+Gf+4F, zastavaná plocha 534m2, zastavaná  plocha 2 447 m2.
   
 2. Nehnuteľnosť nachádzajúca sa na adrese Bukurešť Otetari 5, sektor 2 Bukurešť s katastrálnym č. 19677, zapísaná v pozemkovej knihe pod č. 106863 sektor 2 Bukurešť.
  Nehnuteľnosť pozostáva z mestských pozemkov vo vlastníctve Slovenskej republiky o celkovej výmere 530 m2 a C1 stavby v zložení  Gf+2F, obydlie so zastavanou plochou 146 m2 a rozlohou  486 m2, C2- prístavba (prízemie) o rozlohe zastavanej plochy 21 m2 a výmere 21 m2.
  ​​​​​​​
 3. Minimálna cena: 5 000 000 EUR.

Žiadosti o podklady k spracovaniu ponuky je možné žiadať na adrese Zastupiteľského úradu  Slovenskej republiky v Bukurešti č. telefónu +40 213006100 alebo emailom na adrese emb.bucharest@mzv.sk do 4. apríla 2023.

Fotografie nehnuteľností určených na predaj
PDF 266.8 kB, 6.3.2023, 181 stiahnutí
Stiahnuť

Upozornenie pred cestou

Neprehliadnite

Európske voľby 2024 

Študujete, pracujete alebo žijete v zahraničí a chýbajú vám niektoré informácie o tom, ako hlasovať v blížiacich sa voľbách do Európskeho parlamentu?Prinášame vám zhrnutie dôležitých termínov, tipov a rád, spolu s užitočnými odkazmi.

BACKGROUND COLOR:
#003078
FONT COLOR:
#FFFFFF
LINK COLOR:
#FFFFFF
Cestovanie

Naše služby

Všetky služby
Čo môže veľvyslanectvo urobiť
Čo konzul môže urobiť a čo nie 
Cestovný pas
Postup pre vydanie pasu krok za krokom
Strata/odcudzenie dokladov
Čo by ste mali robiť, ak stratíte alebo vám alebo ukradnú pas
Narodenie dieťaťa
Zápis narodenia do osobitnej matriky
Overovanie dokladov
Overovanie podpisu, listín, apostil
Správne poplatky
Prehľad poplatkov za  konzulárne služby
Občiansky preukaz
Podmienky a postup pri vydávaní občianskych preukazov

Rezervácia termínu

Všetky podania, ktoré si vyžadujú osobnú prítomnosť na konzulárnom oddelení, sa uskutočňujú výlučne pridelením termínu.
Nasledujúci sviatok je
5. júl
Sviatok svätého Cyrila a Metoda
Veľvyslanectvo je zatvorené

Aktuálne

Bratislava 30. máj 2024 – Štátna tajomníčka pre európske záležitosti Ministerstva zahraničných vecí Rumunska Daniela Gitmanová dnes pricestovala do Bratislavy na oficiálnu návštevu Slovenskej republiky.

Bukurešť 16. máj 2024 - Slovenské veľvyslanectvo v Rumunsku zorganizovalo v spolupráci s Národným múzeom rumunskej literatúry so sídlom v Bukurešti výstavu šperkov pod názvom Who´s that Woman, slovenských šperkárov Jana Machatová & Peter Machata.

Bratislava 16. máj 2024 – Hrozný a neospravedlniteľný atentát na predsedu vlády Slovenskej republiky Roberta Fica, ale aj na slovenskú demokraciu, ktorý sa odohral po včerajšom výjazdovom zasadnutí vlády v Handlovej, spustil masívnu vlnu empatie a vyjadrenia solidarity od viac ako 200 lídrov krajín z celého sveta a zároveň významných medzinárodných organizácií.


Dobrovoľná registrácia pred cestou do zahraničia

Plánujete cestu do zahraničia? Využite našu službu, prostredníctvom ktorej môžete dostávať aktuálne informácie o zvolenej krajine. V prípade vzniku krízovej situácie registrácia umožní lepšiu organizáciu pomoci slovenským občanom v zahraničí.