Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah

Správy

Back

Slávnostné ukončenie tretieho ročníka Školy slovenského práva na Právnickej fakulte Jagelovskej univerzity v Krakove

Slávnostné ukončenie tretieho ročníka Školy slovenského práva na Právnickej fakulte Jagelovskej univerzity v Krakove

23.7.2019 | Kultúrna diplomacia | Kultúrna prezentácia | Prezentácia Slovenska v zahraničí | Poľsko

Generálny konzul Slovenskej republiky v Krakove Tomáš Kašaj sa 28. júna 2019 zúčastnil slávnostného ukončenia tretieho ročníka Školy slovenského práva na Právnickej fakulte Jagelovskej univerzity v Krakove.

 

Škola slovenského práva na Právnickej fakulte Jagelovskej univerzity vznikla v spolupráci so Slovenskou akadémiou vied, ktorá bola na podujatí zastúpená Doc. JUDr. Jozefom Vozárom, CSc. a poľsko-slovenskou advokátskou kanceláriou V4 LEGAL, reprezentovanou Ing. Mgr. Miroslavom Šperkom LL.M.

 

Tento rok sa k partnerom Školy slovenského práva pridala aj prestížna právnická kancelária bratislavskej pobočky HB Reavis, ktorú na podujatí zastupoval vedúci právneho oddelenia skupiny HB Reavis Peter Malovec. Vďaka tejto spolupráci získali najlepší študenti tretieho ročníka Školy slovenského práva možnosť absolvovať platené stáže v kancelárii bratislavskej pobočky HB Reavis.

 

Generálny konzulát SR v Krakove podporujúci projekt od jeho vzniku, venoval trom najlepším absolventom vstupenky na slávnostný koncert organizovaný pri príležitosti ukončenia slovenského predsedníctva vo Vyšehradskej skupine, ktorý sa uskutočnil dňa 8. júla 2019 v krakovskom Teátre Juliusza Slowackiego.