Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah

Bývalí veľvyslanci

Tibor Králik (veľvyslanec) 14. augusta 2014 - 30. novembra 2018
Juraj Podhorský (veľvyslanec) 26. augusta 2010 - 31. mája 2014
Viera Štupáková (veľvyslankyňa) 3. februára 2005 - 31. marca. 2010
Emil Kuchár (veľvyslanec) 27. marca 1999 - 15. októbra 2004
Vladimír Halgaš (Chargé d´affaires) 19. marca 1996 - 27. marca 1999
Žigmund Bertók (Chargé d´affaires) 22. júla 1994 - 19. marca 1996
Ľubomír Kopaj (Chargé d´affaires) 15. júla 1993 - 21. júla 1994
Oľga Bakossová (Chargé d´affaires) 1. januára 1993 - 15. júla 1993

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 19.12.2018 Dátum vytvorenia: 12.9.2006