Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Softlanding program 2020 - ponuka programu pre SK inovačné firmy z Inovačného centra Skolkovo

Softlanding program 2020 - ponuka programu pre SK inovačné firmy z Inovačného centra Skolkovo

28.1.2020 | Ekonomické správy | Výskum, vývoj a inovácie | Rusko

Veľvyslanectvo SR v Moskve si dovoľuje informovať o ponuke programu „Softlanding Skolkovo 2020“, ktorého organizátorom a gestorom je Inovačné centrum Skolkovo. Uvedený program je zameraný na zahraničné technologické a inovačné spoločnosti, ktoré chcú preniknúť na ruský trh. Spoločnostiam budú poskytnuté informácie o inovačnej a start-upovej legislatíve fungujúcej v Ruskej federácii, pravidlách podnikania či možnostiach presadiť sa na miestnom trhu. Firmy budú mať zároveň možnosť oboznámiť sa s firmami pôsobiacimi v rámci technologického parku Skolkovo. 

Program zahŕňa:

  • - bezplatné poskytnutie pracovného priestoru pre účastníka v rámci co-working priestoru;
  • - semináre, workshopy a stretnutia s rozvojovými inštitúciami, orgánmi štátnej správy zodpovednými za rozvoj technológií a    inovácií, partnermi Inovačného centra Skolkovo, domácimi investormi či anjelskými fondami;
  • - integráciu s predstaviteľmi a rezidentmi Inovačného centra Skolkovo - účasť na podujatiach Skolkova;
  • - podrobnú analýzu projektu účastníka projektu a operatívnu podporu a poradenstvo zo strany miestneho projektového                manažéra.

Trvanie programu je dva týždne, účasť na programe je bezplatná. Účastník si hradí náklady spojené s dopravou a ubytovaním.

Termíny programu sú:
 2. - 15. marec 2020
 21. máj - 2. jún 2020
 19. október - 1. november 2020
Bližšie informácie o programe ako aj potrebné kontaktné informácie:  https://sk.ru/foundation/international/softlanding/