Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah

Správy

Back

Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti

Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti

8.12.2017 | Aktivity veľvyslancov

Mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Slovenskej republiky v Ruskej federácii Peter Priputen navštívil v dňoch 7. – 8. decembra 2017 Omskú oblasť. Rokovania s dočasne povereným gubernátorom oblasti A. Burkovom potvrdili predovšetkým potenciál pre oživenie spolupráce v obchodno-ekonomickej oblasti, ktorá má dlhoročnú tradíciu. Strany rokovali taktiež o spolupráci v oblasti kultúry a vzdelávania. Slovenský titulár uskutočnil aj separátne stretnutie s dočasne povereným ministrom hospodárstva Omskej oblasti R. Galiamovom.


Veľvyslanec SR sa v rámci návštevy zúčastnil aj slávnostnej inaugurácie primátorky mesta Omsk O. Fadinovej, kde vystúpil s príhovorom. Zároveň navštívil sídlo honorárneho konzulátu Slovenskej republiky v Omsku.

Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti. Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti. Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti. Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti. Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti. Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti.
Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti. Pracovná návšteva veľvyslanca SR v Omskej oblasti.