Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Prezentácia Slovenska v Ottawe

Prezentácia Slovenska v Ottawe

1.5.1970 | Ekonomické správy | Prezentácia Slovenska v zahraničí | Kanada

Slovenská republika sa 10. a 11. marca úspešne prezentovala na 18. ročníku medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu Travel and Vacation Show v Ottawe, na ktorom sa v tomto roku predstavilo 190 vystavovateľov z 54 krajín sveta.

Informačný stánok Slovenskej republiky na veľtrhu Travel and Vacation Show, hlavnej výstavnej akcii zameranej na propagáciu aktívneho cestovného ruchu v Ottawe, pripravilo slovenské veľvyslanectvo v Ottawe spolu so zástupcami Slovenskej agentúry pre cestovný ruch a krajanskej organizácie Slovak House z Toronta. Veľtrh sa tradične teší veľkému záujmu zo strany verejnosti a odborníkov na cestovný ruch s viac ako 17-tisíc návštevníkmi, čo umožnilo efektívne zviditeľniť Slovensko a jeho ponuku, ktorá môže byť zaujímavá pre kanadských partnerov.

Súčasťou dvojdňovej prezentácie Slovenska bol aj odborný seminár, ktorý sa konal 11. marca s cieľom predstaviť početným prítomným záujemcom súčasné možnosti Slovenska v oblasti incomingového cestovného ruchu, jeho historické a kultúrne pamiatky a prírodné krásy. Súčasťou seminára bola aj hra na fujaru a ochutnávka slovenských výrobkov.