Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah

Správy

Back

Veľtrh „Smart City + Smart Grid" vo Francúzsku

Veľtrh „Smart City + Smart Grid" vo Francúzsku

17.1.2018 | Ekonomické správy | Francúzsko

Zastupiteľský úrad SR vo Francúzsku informuje podnikateľskú verejnosť o možnosti participácie slovenských firiem a start-upov na veľtrhu „SMART CITY + SMART GRID“ venovanej inteligentným sieťam, udržateľnej mobilite v mestách, energetickej efektivite a pod.


5. ročník veľtrhu zameraný na odbornú verejnosť v oblasti udržateľných miest bude sprevádzaný 4. ročníkom veľtrhu IBS (Intelligent Building Systems).
Celkovo sa tak očakáva účasť až 7000 zástupcov odbornej verejnosti (inžinierov, technických pracovníkov, architektov, žurnalistov a i.)  vrátane zástupcov verejného obstarávania. 


Veľtrh sa bude konať v dňoch 6. - 7. novembra 2018 na výstavisku Paris EXPO Porte de Versailles. Vystavovať môžu najrôznejšie technologické firmy, start-upy, malé a stredné podniky a ďalší.

Registračný poplatok je 550 EUR, informácie o poplatkoch za bežný stánok, za stánok EUREKA, alebo sponzorskú zmluvu nájdete v prílohe.

Podrobné informácie o podujatiach a minulom ročníku Smart City + Smart Grid nájdete v prílohe. Podobne aj informácie o sprievodnom podujatí IBS. Samostatnú prílohu tvorí plánik rozmiestnenia veľtrhu.

Ďalšie informácie sú dostupné u organizátorov:
Gaël LICHAN
Responsable commercial
15 rue de L’abbé Grégoire
75006 Paris
Tel: 01 44 39 85 04
Fax: 01 45 44 30 40
Mail: g.lichan@ibs-event.com 
Site: www.ibs-event.com 

Alebo na stránke:
www.smartgrid-smartcity.com