Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah
Back

Inovatívny energetický workshop v Južnej Afrike

Inovatívny energetický workshop v Južnej Afrike

31.8.2015 | Ekonomické správy | Medzinárodné fóra a konferencie | Juhoafrická republika

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a Zastupiteľský úrad SR v Pretórii informujú slovenskú verejnosť o konaní inovatívneho energetického workshopu, ktorý sa uskutoční 1. a 2. septembra 2015 na Univerzite v Pretórii.

Podujatie je organizované Univerzitou v Pretórii v spolupráci so Zastupiteľským úradom SR v Pretórii. Ďalšími partnermi podujatia sú Medzinárodný vyšehradský fond, European Agency for Energy Security, Aprica Institute, National Research Foundation of South Africa, Trade and Investment Kwa-Zulu Natal a spoločnosť Samsung. Na workshope vystúpi niekoľko panelistov zo Slovenska, ako aj ďalší energetickí experti z ostatných krajín V4.

Cieľom workshopu je priniesť inovatívne pohľady na riešenie pretrvávajúcej energetickej krízy v Južnej Afriky. Hlavným predmetom diskusie budú témy ako Inovatívne riešenia (technologické, priemyselné, ekonomické, politické) súčasnej energetickej krízy v JAR, pohľad expertov z V4 regiónu a „lessons learnt“, budúcnosť juhoafrického energetického a jadrového priemyslu.

Klásť otázky jednotlivým panelistom bude možné aj v reálnom čase na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie WhatsApp.

Viac informácií o programe workshopu je možné nájsť v príloženom dokumente. V prípade ďalších otázok možno kontaktovať ekonomickú diplomatku na ZÚ Pretória Katarínu Králikovú na emailovej adrese katarina.kralikova@mzv.sk a na telefónnom čísle +27 835 677 703.