Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah

Správy

Back

Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe do 30. júna

Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe do 30. júna

12.6.2017

V príjemnej atmosfére a za účasti mnohých autorov bola v Slovenskom inštitúte v Prahe 9. una zahájená výstava CHAOS – KOZMOS.
Výstava predstavuje diela umelcov Spoločnosti voľných výtvarných umení, o ktorých výber sa postarala kurátorka PhDr. Dagmar Kudoláni Srnecká, PhD. Je tematicky zameraná na dve úzko súvisiace témy, ktoré výtvarní umelci vo svojich prácach vyjadrujú prostredníctvom túžby po súlade v chaotickom svete a taktiež sa snažia vniesť prvky spirituality a rovnováhy do vnútorného sveta súčasného človeka. 

Výstavu bude možné navštíviť do 30. júna 2017 v priestoroch galérie SI Praha. 

Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe. Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe. Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe. Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe. Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe. Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe.
Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe. Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe. Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe. Výstava CHAOS – KOZMOS v Slovenskom inštitúte v Prahe.