Pre správne fungovanie portálu musíte mať v prehliadači zapnutý Javaskript.

Preskoč na obsah

Veľvyslanec

Igor Maukš

mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec

  Dátum narodenia: 23. november 1971, Trenčín

 

VZDELANIE

Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave

 

PROFESIONÁLNA KARIÉRA

od októbra 2018 koordinátor, Kancelária ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR 
august 2017 – september 2018 politický koordinátor, Stála misia Slovenskej republiky pri OSN v New Yorku 
marec 2015 – júl 2017 koordinátor, Kancelária ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
september 2014 – február 2015 vedúci odboru krajín Ázie a Pacifiku na Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí SR
september 2012 – august 2014 zástupca veľvyslanca, Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Izraelskom štáte
september 2010 – august 2012 vedúci konzulárneho oddelenia, Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Izraelskom štáte
august 2010 zástupca riaditeľa, Diplomatický protokol Ministrstvo zahraničných vecí Slovenskej republiky 
júl 2010 zástupca riaditeľa, Kancelária ministra zahraničných vecí 
september 2006 – jún 2010 zástupca veľvyslanca, Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Rakúskej republike 
júl 2003 – august 2006 zástupca riaditeľa, Kancelária ministra zahraničných vecí
december 2002 – jún 2003  2. teritorálne oddelenie, Ministerstvo zahraničných vecí Slovenskej republiky
november 1998 – november 2002 3. tajomník, Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Rakúskej republike 
december 1996 začiatok práce na Ministerstve zahraničných vecí SR /Diplomatický protokol, Politické oddelenie, Kancelária štátneho tajomníka Ministerstva zahraničných vecí SR
september 1996 – november 1996 právnik, Zornica Banko Fashion a.s.

 

 

Dátum poslednej aktualizácie: 6.9.2019 Dátum vytvorenia: 30.8.2019