1. Domov
  2. Home

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Bangkoku

Bangkok - miestny čas:

Ilustračná fotografia Shutterstock


Často hľadané:   COVID-19   Podmienky vstupu   Miestne špecifiká

Upozornenie pred cestou

Veľvyslanectvo SR v Bangkoku dôrazne upozorňuje cestujúcich na možné negatívne dôsledky pri cestách do Thajska počas pandémie v prípade ak sú pozitívne testovaní na COVID-19.

Neprehliadnite

Strata dokladov

V prípade straty, krádeže cestovných dokladov v cudzine, vám môže veľvyslanectvo vydať náhradný cestovný doklad. Ide o doklad s územnou a časovou platnosťou, určený na ...

BACKGROUND COLOR:
#003078
FONT COLOR:
#FFFFFF
LINK COLOR:
#FFFFFF

Cestovanie

Naše služby

Všetky služby
Čo môže veľvyslanectvo urobiť
Čo konzul môže urobiť a čo nie 
Cestovný pas
Postup pre vydanie pasu krok za krokom
Strata/odcudzenie dokladov
Čo by ste mali robiť, ak stratíte alebo vám alebo ukradnú pas
Narodenie dieťaťa
Zápis narodenia do osobitnej matriky
Overovanie dokladov
Overovanie podpisu, listín, apostil
Občiansky preukaz
Podmienky a postup pri vydávaní občianskych preukazov
Správne poplatky
Prehľad poplatkov za  konzulárne služby
Pobyt cudzinca
Doklady potrebné k vybaveniu pobytu
Výpis z registra
Požiadajte o výpis z registra trestov

Rezervácia termínu

Všetky podania, ktoré si vyžadujú osobnú prítomnosť na konzulárnom oddelení, sa uskutočňujú výlučne pridelením termínu.
Nasledujúci sviatok je
1. november
Sviatok všetkých svätých
Veľvyslanectvo je zatvorené

Aktuálne

Zastupiteľský úrad v Bangkoku usporiadal dňa 1. septembra 2022 v hoteli Sukhothai Bangkok slávnostnú recepciu pri príležitosti štátneho sviatku SR - 30. výročia prijatia Ústavy SR.

Veľvyslanectvo SR v Bangkoku dôrazne upozorňuje cestujúcich na možné negatívne dôsledky pri cestách do Thajska počas pandémie v prípade ak sú pozitívne testovaní na COVID-19.

Od 19. marca 2020 sú dočasne uzatvorené pozemné hranice s Thajskom, Laosom, Čínou, Indiou a Bangladéšom pre cudzích štátnych príslušníkov. Do krajiny je možné vstupovať jedine letecky...

Veľvyslanectvo SR v Bangkoku upozorňuje, že tresty za držanie a obchodovanie s drogami sú v Thajsku prísnejšie ako na Slovensku.


Dobrovoľná registrácia pred cestou do zahraničia

Plánujete cestu do zahraničia? Využite našu službu, prostredníctvom ktorej môžete dostávať aktuálne informácie o zvolenej krajine. V prípade vzniku krízovej situácie registrácia umožní lepšiu organizáciu pomoci slovenským občanom v zahraničí.


Ponúkame program krátkodobých študentských stáží ako možnosť pre študentov oboznámiť sa s činnosťou ministerstva a zastupiteľských úradov v zahraničí.

Prostredníctvom krátkych videí chceme vyvracať rozšírené mýty, hoaxy alebo dezinformácie, ktoré krivia diskusiu a neférovým spôsobom podkopávajú spoločenský konsenzus v témach, ktoré sú pre budúcnosť našej krajiny dôležité.

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR vás pozýva do kuchyne slovenskej diplomacie - na Hlbokú ulicu - do sídla rezortu slovenskej diplomacie na verejné diskusie o zahraničnej politike a záujmoch Slovenska v Európe a vo svete.