Aktuálne veľtrhy a výstavy

Aktuálne

Veľvyslanectvo SR v Kyjeve, Veľvyslanectvo SR vo Varšave a Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR v spolupráci so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) si dovoľujú informovať podnikateľskú verejnosť o veľtrhu ReBuild Ukraine 3.0, ktorý sa uskutoční 24. - 25. júna 2024 vo Varšave.

Global Gateway je nová európska stratégia na podporu udržateľných, inteligentných, čistých a bezpečných prepojení, ktoré slúžia ľuďom a planéte.

25. ročník veľtrhu cestovného ruchu Travel Expo Cyprus 2024 organizovaný Asociáciou cyperských cestovných kancelárií a cestovných agentúr (ACTA) sa konal 19. – 21. apríla 2024 v Nikózii.

Generálny konzulát SR v Šanghaji informuje podnikateľskú verejnosť o konaní veľtrhu SIAL Shanghai 2024, ktorý sa uskutoční v dňoch 28. – 30. mája 2024 v Šanghaji, Čínskej ľudovej republike.

Global Industrie je jedným z najväčších európskych priemyselných veľtrhov a jediným podujatím vo Francúzsku, ktoré prepája celý priemyselný sektor.

Veľvyslanec Stálej misie SR pri OSN v Ženeve D. Matulay navštívil vystavovateľov na svetovo najväčšej medzinárodnej konferencii venovanej letectvu "Airspace World 2024".

V dňoch 5. - 8. marca 2024 sa v Tokiu uskutočnil v poradí už 49. ročník najväčšieho veľtrhu zameraného na potraviny a nápoje v Ázii - FOODEX JAPAN.

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Moldavskej republike sa 16. - 18. februára 2024 zúčastnilo 27. ročníka medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu pod názvom Tourism & Travel Expo na medzinárodnom výstavisku MOLDEXPO v Kišiňove.

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Číne informuje o príprave národného stánku na výstave Beijing International Tourism Expo (BITE), ktorá sa uskutoční 14. - 16. júna 2024 v Pekingu.

WNE je popredným obchodným podujatím pre globálny civilný jadrový sektor, ktorý s koná každý druhý rok (bienále) v Paríži.

Na 26. veľtrhu Food and Hospitality China (FHC), ktorý sa konal v Šanghaji od 8. do 10. novembra, zastúpenie EÚ organizovalo vlastný pavilón na tému „Neodolateľná Európa, nespočetné kombinácie“.

V dňoch 5. – 10. novembra 2023 sa v Šanghaji konal 6. ročník najväčšej importnej výstavy v Ázii – China International Import EXPO 2023 (CIIE).

Výstava Pollutec zameraná pre výrobcov, mestá a regióny je už 45 rokov je prehliadkou inovatívnych riešení a osvedčených postupov v oblasti environmentálnych a energetických riešení.

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Tokiu informuje o možnosti pre malé a stredné podniky, ako aj pre startupy zapojiť sa do nasledovných aktivít organizovaných zo strany EU-Japan Centre for Industrial Cooperation.

Parížsky letecký deň (Salon international de l'aéronautique et de l'espace de Paris-Le Bourget) je veľtrh a zároveň letecká prehliadka, ktorá sa koná v nepárnych rokoch na letisku Paris-Le Bourget vo Francúzsku už od roku 1909.

Veľvyslanectvo SR v Pekingu informuje o výstavách a veľtrhoch, ktoré sa uskutočnia v Číne v roku 2023.

Potravinárska výstava SIAL Shanghai sa konala v dňoch 18. – 20. mája 2023 v Shanghai New International Expo Center.

3. ročník China-CEEC Expo & International Consumer Goods Fair (3. ročník Expo Čína a krajín strednej a východnej Európy spolu s medzinárodným veľtrhom spotrebného tovaru) sa konal 16. – 20. mája 2023 v meste Ningbo, provincia Zhejiang.

Robotická pásová platforma využívajúca umelú inteligenciu so širokou možnosťou nasadenia MRAZ 3 FFI od slovenského výrobcu MRAZ Robotics získala čestné uznanie poroty v rámci súťaže Zlatý IDET 2023.

V dňoch 18. – 27. apríla 2023 sa v Národnom výstavnom a kongresovom centre v Šanghaji konal 20. ročník Medzinárodnej výstavy automobilového priemyslu s názvom Auto Shanghai.